image
image
image
image
MALIBU WAKESETTER 22 MXZ

У 2017 році на один з найкращих човнів парку було встановлено нове днище, яке створює неймовірно високі хвилі для любителів вейку.

Завдяки цьому, максимальний баласт човна збільшився майже на 250 кг. Програма «Power Wedge II» працює ще ефективніше і, до того ж, на човні тепер може бути розміщено близько 15 осіб! Ми покращили дизайн «Surf Gate» у відповідності з новим днищем. Крім того, на човні можна насолодитись якістю звука з нових колонок «Wet Sounds».  

Човен 22 MXZ обраний міжнародним олімпійським комітетом World Games в якості офіційного буксирувальника для змагань з вейбординінгу. 22 MXZ - це вибір професіоналів! 

Вбудована серф платформа Malibu (ISP) комбінує наші інновації для створення ідеальних хвиль для вейку і серфу, незалежно від того, починаючий ви чи професіональний спортсмен. Вбудована серф платформа починається з днища, розробленого спеціально для кожної моделі, а запатентована система «Surf Gate» трансформує ідеальну хвилю для вейкбордінгу у відповідну серфову хвилю.

Вбудована серф платформа також включає в себе 4 тверді баластні відсіки, які можуть додати до 2,270 кг баласту для створення більшої хвилі (в залежності від моделі) після натискання пальцем на два сенсорні монітори «Command Center».

Power Wedge II другого покоління додає до 680 кг додаткової водотоннажності.

У додаток до всього вищезгаданого, управління платформою Malibu ISP передається прямо в руки серферу запатентованим пультом управління «Surf Band», що одягається на руку. Переходьте з хвилі на хвилю за допомогою «Surf Band», а також керуйте самостійно музичною системою і візуальним оповіщенням!

ОГЛЯДИ:

Я дуже весело проводжу час на човні 22 MXZ!

Човен має величезні розміри та чітку форму. Плюс нова програма Power Wedge II – просто диво! Скиньте підводні крила, наповніть баластну систему і ви готові до катання, як ніхто інший. Я обожнюю те, як човен 22 MXZ підстроюється під усі трюки, що ви хочете зробити!

Масси Піфаретті, Malibu Pro Rider

Довжина (Без плити)

21'11" / 6.68 м

Довжина (З плитою)

24'9" / 7.56 м

Ширина

102" / 2.59 м

Вага

 2,200 кг

Осадка

 0.69 м

Стандартний балласт

 617 кг

Максимальний балласт

 2,018 кг

Опційний носовий балласт

 158 кг

Опційний балласт швидкого  підключення

499 кг

Опційна система Power Wedge II

680 кг

Тип днища

Wake Plus

Емність паливного баку

182 л

Пасажиромісткість

15

 

Copyright tryWeb