Лідер індустрії вейксерфінга – Malibu 240!

Спроектований з “чистого аркуша”, Malibu M240 створений з урахуванням високих вимог безпеки, сучасних можливостей для серфінгу та вейкбордингу, комфорту і надійності. M240 задав новий рівень для вейкбордіческіх і вейксерфових катерів в 2020 році!

Щорічно індустрія катерів вибирає 50 кращих продуктів, технологій і послуг, які надали на галузь максимальний вплив, стали інноваційними серед товарів своїй категорії і вивели індустрію на новий рівень розвитку. «Більш ніж 175 фахівців і представників галузі вибирали для кожного з сегментів ринку кращий продукт і вибрати всього 50 було непростим завданням для редакційної команди» – коментар Boating Industry Magazine.

З величезною радістю ми дізналися, що одним з 50 став флагман компанії Malibu Boats катер буксирує для вейка – модель M240. Катеру буде присвячений окремий розділ в журналі Boating Industry Magazine. Абсолютно новий катер для 2020 року, на M240 представлені інноваційні технології для індустрії від Malibu Boats.

Surf Gate ™ Fusion – це вже всім знайома система настройки хвилі Surf Gate, зазнала ряд модернізацій і інтегрована безпосередньо в корпус катера, дозволяє змінює напрямок хвилі всього за 3 секунди. Malibu Launch System 6 – баластних система, всі шість баластних ємностей якої заповнюються менш ніж за три хвилини. Новий корпус M-Line для більш плавною їзди і більшої маневреності на воді, обводи корми, який дозволяє вам причалювати і швартуватися легше, ніж будь-коли.

Нову операційну систему Malibu 2020 року – mOS – ще простіше, комфортніше і швидше. Ця неперевершена човен має двигун Malibu Monsoon LT4, розроблений спільно з GM, який таїть в собі 607 кінських сил. M240 дійсно має незаперечну перевагу на воді в порівнянні з конкурентами – чисті контури хвилі, що має найтонші налаштування, комфорт управління і відпочинку на цьому катері залишають позаду всіх конкурентів, якщо вони звичайно знайдуться.