Malibu Boats – лідер технологій

Більше 250 експертів яхтової галузі відвідали курорт Скво-крик (Squaw Creek, Каліфорнія), на озері Тахо, де в 2020 р. проходила зустріч членів Асоціації Індустрії Водних Видів Спорту (WSIA).

На конференції обговорювалися питання безпеки, управління ризиками, просування і розвитку індустрії водних видів спорту з використанням катерів-буксировщиків.

Серед учасників були представники виробників катерів, члени спортивних комітетів і активні члени індустрії, які просувають спорт. На кожній зустрічі WSIA нагороджує «тих виробників, які створили новий катер-буксир для водних видів спорту з новаторським підходом або рішенням».

У цьому році було відзначено Malibu Boats за корпус серії M-Line з інтегрованою системою настройки хвилі Surf Gate® Fusion.

Отримуючи нагороду, генеральний директор Malibu Boats inc. Джек Спрингер висловив подяку всім, хто брав участь в розробці цієї інноваційної системи – інженерам, проектувальникам, райдерам. Окремо він подякував і клієнтів Malibu Boats за зворотний зв’язок, завдяки якій з’являються унікальні продукти, орієнтовані саме на покупця і їх бажання.

“Кожного року в індустрії з’являється щось нове, але щороку компанія Malibu Boats залишається лідером. Компанія завжди ставить думку своїх клієнтів на перше місце і прагне надати їм кращі технології в поєднанні з високою продуктивністю, яка є основою для абсолютно нового флагмана Malibu M240”, – зазначив у своїй промові Спрингер.