MOS – операційна система від Malibu Boats

Інженери Malibu Boats підготували для Вас абсолютно нову операційну систему управління катером – MOS (Malibu Operating System), яка використовує 2 сенсорні екрани. У неї самий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс серед ОС катерів-буксировщиків.

Для завантаження системи потрібно всього кілька секунд, настройки хвилі для серфінгу або вейкбордингу здійснюються в один дотик, а візуалізація параметрів хвилі дозволяє пілоту практично не відволікатися від курсу. Множинні тести на воді, проведені професійними пілотами і райдерамі, допомогли внести зміни і в сам інтерфейс системи. Змінилася не тільки колірна схема, яку ви можете налаштовувати на свій смак, але і навігація по меню і відображення основних параметрів роботи катера і серф-систем. Все стало зручніше і комфортніше.

Можливість синхронізації смартфона з MOS – новітня розробка інженерів компанії, допоміжний дисплей здатний дублювати екран смартфона і зберігати улюблені треки на жорсткому диску, через додаток.

З центрального дисплея ви отримаєте доступ до основних систем катера – налаштування заповнення баластних ємностей, управління SURF GATE & POWER WEDGE III, налаштування швидкості катера. Основні технічні параметри – швидкість катера і обороти двигуна – ви зможете контролювати там же. MOS може завантажуватися з попередньо встановленими параметрами райдера або з базовими настройками Surf Left, Surf Right, Wakeboard Beginner і Wakeboard Advanced.

Використовуйте додатковий семидюймовий сенсорний екран для управління стереосистемою і освітленням, доступу до карт GPS і управління системами обігріву. MOS Malibu дає вам більше можливостей для налаштування, ніж будь-коли раніше! Ваші гості зможуть б зробити прогулянку на катері комфортніше для ваших гостей, не відволікаючи пілота, вони самостійно можуть вибрати улюблену музику, налаштувати систему обігріву та проводити на воді більше часу!

SYNC YOUR PHONE / Синхронізація телефону з додатковим сенсорним екраном

З цією технологією Ви отримаєте доступ до ваших улюблених програм (Spotify, Pandora і іншим) навіть без смартфона під рукою. Просто підключіть mOS до доступної мережі Wi-Fi, завантажуйте свої улюблені програми та зберігайте свій улюблений плейлист безпосередньо в системі.

Тепер можна забути про проводи і адаптери для телефону – місце пілота обладнано універсальним тримачем для смартфонів з технологією безконтактної зарядки!

Технології, які дали розвиток вейксерфінгу. Запатентовані системи Surf Gate і POWER WEDGE III, які здатні перетворити кільватер в цунамі для серфінгу.

Налаштуйте розмір і шейп хвилі, а також швидкість катера на ходу, не відриваючи погляду від курсу, спостерігайте за тим, як катер формує хвилю за катером за допомогою візуалізації її побудови на основному екрані.

Все це – справжня відеогра для пілота.